Darmowa dostawa
T: +48 882 128 745
Język:  PL
Darmowa dostawa
Szukaj Wpisz hasło...
 
HOME
Kajaki
Deski SUP
Podwodne skutery
Sporty wodne
Kamizelki ratunkowe i asekuracyjne
Sprzęt nautyczny
Wodoodporne torby i plecaki
Kemping
LANGUAGE: PL
Do kasyDo kasy
Zaloguj sięZaloguj się
Moja lista życzeńMoja lista życzeń

Co to jest Feelfree Outdoor Station?

Każdego roku coraz więcej osób robi zakupy w Internecie, ale czasami internet może być przytłaczający. Nie możesz się zdecydować, gdzie kupić, co kupić, czasami nie możesz znaleźć tego, czego szukasz lub informacje są niejasne.

Dążymy do stworzenia łatwego w nawigacji sklepu internetowego z SZYBKĄ i niezawodną dostawą. Chcielibyśmy, aby Twoje zakupy online były tak wygodne i BEZWYSIŁKOWE, jak zawsze powinny być zakupy z domu - z pomocą w razie potrzeby i szeroką gamą różnych produktów, dzięki czemu możesz znaleźć wszystko, czego szukasz.
Naszym celem jest stworzenie dla Ciebie DOSKONAŁEJ jakości obsługi klienta.

Nasza historia

Kdo smo
Wielu z nas spędza dużo czasu aktywnie poza domem. Mogą to być dojazdy do pracy lub realizowanie osobistych zainteresowań, zamiłowania do przyrody i sportu.Realizując te cele w końcu napotkasz problem zwany pogodą. Możesz być jednym z tych, którzy naprawdę lubią deszcz i śnieg, jednak nikt nie chce, aby przedmioty w ich plecaku zamoczyły się i zniszczyły.

Greva d.o.o. Firma została założona w 2013 roku w celu zapewnienia rozwiązania chroniacego Twoje przedmiotów przed zniszczeniem podczas złej pogody. W tym czasie w Słowenii brakowało dobrej jakości wodoodpornych toreb, które byłyby uniwersalne, modne i można je było nosić podczas uprawiania sportu, a także takich, które nadawały by się do codziennego użytku.
Mając to na uwadze, zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem marki Feelfree, która tworzy najwyższej jakości wodoodporny sprzęt - od małych 2-litrowych wodoodpornych worków po gigantyczne wodoodporne plecaki 84-litrowe, które świetnie nadają się do nurkowania. Sklep był mały i najpierw sprzedawał tylko w Słowenii, ale zaczął się szybko rozwijać. Wraz z Feelfree pojawiły się kajaki, a wkrótce w naszej ofercie pojawiły się również pompowane kajaki, deski SUP, wodoodporne pokrowce na telefony i nie tylko.

Przechodząc do roku 2018, sprzedaliśmy już nasze produkty do 23 różnych krajów. Oferujemy pełną gamę produktów związanych ze sportami wodnymi, od kajaków Feelfree, nadmuchiwanych kajaków Advanced Elements, desek SUP Red Paddle Co, Aqua Marina, SHARK, SUP i wioseł kajakowych, kamizelek ratunkowych, holowniczych rur, sprzętu do nurkowania i nie tylko.
Kdo smo
Zamierzamy stać się jednym miejscem dla wszystkich Twoich potrzeb zakupowych.
W roku 2018 nadchodzi nowy i ulepszony projekt strony internetowej, który sprawi, że poszukiwanie przedmiotów będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ulepszamy również system płatności i oferujemy więcej opcji wysyłki. W przyszłości planujemy dalsze ulepszanie naszego asortymentu - o więcej artykułów związanych ze sportami wodnymi, a także o artykuły niezwiązane ze sportem i na świeżym powietrzu.

Zamierzamy stać się jednym miejscem dla wszystkich Twoich potrzeb zakupowych. Zaprosimy również innych sprzedawców na naszą stronę, co pozwoli nam objąć jeszcze więcej różnych segmentów sprzedaży. Nieustannie szukamy nowych sposobów na ulepszenie zakupów i nie możemy doczekać się wszystkich zmian, które zaplanowaliśmy na rok 2018

Dane kontaktowe

E-mail: info@wiadomka.si | Adres: Greva d.o.o., Brodišče 4, 1236 Trzin, Slovenia | Telefon: +386 70 406 666
Darmowa dostawa w UE
Darmowa dostawa w UE
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Szeroka gama produktów
Szeroka gama produktów
Satysfakcja konsumenta
Satysfakcja konsumenta
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!
Dowiedz się jako pierwszy o naszych ofertach.
SUBSKRYBUJ

Zapisując się do e-wiadomości, zgadzam się z REGULAMINEM

Strona internetowa Wiadomka to stacja z jednym przystankiem,
na której możesz przygotować się na swoją przygodę