Darmowa dostawa
T: +48 882 128 745
Język:  PL
Darmowa dostawa
Szukaj Wpisz hasło...
 
HOME
Kajaki
Deski SUP
Podwodne skutery
Sporty wodne
Kamizelki ratunkowe i asekuracyjne
Sprzęt nautyczny
Wodoodporne torby i plecaki
Kemping
LANGUAGE: PL
Do kasyDo kasy
Zaloguj sięZaloguj się
Moja lista życzeńMoja lista życzeń
Strona główna > Kajaki
< Strona główna

Kajaki

Kajaki

Sklep FeelFree (Wiadomka.pl)  to miejsce, w którym można znaleźć rózne rodzaje kajaków w przystępnych cenach. Oferujemy kajaki typu sit-on-top i sit-in Feelfree, kajaki wędkarskie Feelfree jak również pneumatyczne kajaki Advanced Elements. Możesz liczyć na to, że zaproponujemy Ci najlepsze opcje, aby Twoja wyprawa okazała się niezapomnianą.

Dbamy również o to, abyś był w pełni wyposażony na spływ kajakowy dzięki szerokiej gamie sprzętu i akcesoriów do kajaka, w tym wiosła kajakowe, siedzenia, smycz do wiosła, pas udowy, wędki, torby wędkarskie, kotwice , pasy mocujące, pompki, uchwyty na napój itelefon komórkowy oraz wiele innych. Posiadamy kajaki i sprzęt marki Feelfree,  Advanced Elements oraz Railblaza, Bravo i inne. Kajaki są przyjazne dla początkujących i świetnie nadają się do nauki od podstaw lub rodzinnej wycieczki. Są bardzo stabilne i trwałe. Do wyboru są kajaki pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne.

Kajak jednoosobowy da Ci najwięcej mocy podczas wiosłowania w pojedynkę, dwu i trzyosobowe kajaki pozwolą Ci zabrać ze sobą przyjaciół, rodzinę, a nawet zwierzęta domowe. Powinieneś wybrać swój kajak w oparciu o to, do czego zamierzasz go używać. Jeśli lubisz łowić ryby, wybierz jeden z naszych kajaków wędkarskich Feelfree, stworzonych specjalnie do tego celu. Jeśli chcesz zabrać ze sobą przyjaciela, wybierz pomiędzy kajakami dwuosobowymi i trzyosobowymi. Kajaki trzyosobowe to najlepszy wybór dla dwóch osób, które chcą zabrać ze sobą małe dziecko lub psa, ponieważ miejsca jest w sam raz. Jeśli nie masz miejsca na dachu samochodu, wybierz jeden z dmuchanych kajaków Advanced Elements, które z łatwością umieścisz w samochodzie. Upewnij się również, że wybrałeś odpowiednie wiosło do swojego kajaka. Podczas gdy wiosła aluminiowe są dostępne w niższych cenach, wiosła z włókna szklanego są znacznie lżejsze i lepsze na dłuższe wyprawy i dla każdego, kto korzysta z kajaka nieco częściej.Produkt będzie wkrótce dostępny.
Darmowa dostawa w UE
Darmowa dostawa w UE
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Szeroka gama produktów
Szeroka gama produktów
Satysfakcja konsumenta
Satysfakcja konsumenta
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!
Dowiedz się jako pierwszy o naszych ofertach.
SUBSKRYBUJ

Zapisując się do e-wiadomości, zgadzam się z REGULAMINEM

Strona internetowa Wiadomka to stacja z jednym przystankiem,
na której możesz przygotować się na swoją przygodę